Akademia Liderek Henryki Bochniarz – wigilia

Miniona sobota spędzona w towarzystwie wspaniałych liderek, z którymi połączyła mnie niezwykła Akademia Liderek Henryki Bochniarz!

Również niezwykle cieszę się, że mogłam dołączyć do niesamowitego grona Stowarzyszenia Klubu Akademii Liderek, gdzie wraz z wieloma absolwentkami i nawet jednym absolwentem będziemy robić piękne rzeczy! Ale o tym już niedługo!

Dominika Kulczyk dziękuję za przesympatyczne spotkanie!

Moje kochane dziewczyny z XII edycji poznanie Was to dla mnie prawdziwa radość! Niech te relacje będą przez nas pielęgnowane nadal, bo my kobiety- liderki bardzo siebie potrzebujemy!

Podziel się