Rok 2021 pełen zmian dla naszej Kancelarii..

Rok 2021 pełen zmian dla naszej Kancelarii..

Rok 2021 dla Naszej Kancelarii to rok zmian.

Wraz ze zmianą struktury właścicielskiej zmieniamy również nasze logo oraz znak firmowy. Mamy nadzieję, że przypadnie on wszystkim naszym "sympatykom" do gustu.
Początkowo logo miało mieć w nazwie imię i nazwisko głównej właścicielki Żanety Hejne, ale nie wchodzi to w żaden sposób z misją i wizją naszej Kancelarii, bo Hejne to zespół, a nie pojedyncza jednostka, a bez zespołu nie było by całej naszej organizacji

  • Obecnie właścicielami Kancelarii Hejne są : Żaneta Hejne oraz Tomasz Hejne. Ale nie byłoby nas gdyby nie nasz wspaniały zespół, który w bieżącym roku Wam przedstawimy 
  • A ponieważ o zespole mowa, to właśnie bieżący rok to czas rozwoju dla naszego teamu, ustalanie ścieżek kariery, dzięki czemu poziom naszych usług będzie jeszcze bardziej doskonały.
    Już 2 osoby rozpoczęły kurs III stopnia w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, kolejne 5 osób pod koniec 2021 roku.
  • Dodatkowo rozpoczęliśmy współpracę z dwoma znakomitymi doradcami podatkowymi, gdzie jeden z nich wiele lat pracował w kontroli skarbowej, co już przeobraża się na znakomite efekty naszej współpracy.
  • Ponadto realizujemy projekt "Dyrektor finansowy na godziny"
    z naszymi nowymi partnerami biznesowymi, co bardzo nas cieszy, gdyż jako Kancelaria zajmująca się usługami, chcemy edukować klientów, aby głębiej spojrzeli w swoje finanse i we współpracy z Dyrektorem, abyśmy mogli bardziej kompleksowo podejść do finansów firmowych naszych klientów, a z racji, że nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie wykwalifikowanego Dyrektora Finansowego, wychodzimy z pomocną dłonią i na taką współpracę namawiamy każdego przedsiębiorcę, nawet jeśli naszym klientem nie jest.
  • A na koniec dodam, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku rozpoczynamy współpracę z bardzo ważnym dla nas nowym kontrahentem, którego produkty dedykowane dzieciom, znane są już nie tylko w naszym kraju, ale i poza nim, natomiast o tym opowiemy więcej później niech to pozostanie naszą słodką tajemnicą, ale na samą myślę o tej współpracy robi nam się po prostu ciepło na serduchu, gdyż spowoduje to również powiększenie naszego już i tak nie małego zespołu!

To chyba na dziś tyle! Dajcie znać co sądzicie o naszym nowym logo, nad którym prace trwały ponad 2 miesiące, ale efekt naszym zdaniem jest świetny, za co bardzo dziękuję jak zwykle niezawodny Mariusz Onichowski  

Kancelaria Usług Księgowych Hejne S.K.

ul. Pilotów 19 U 4-5,
80-460 Gdańsk

sekretariat@hejne.pl

58 58 58 913