O firmie

Kancelaria Usług Księgowych Hejne Sp. z o.o. S.K.  zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze księgowości dla działalności gospodarczych oraz dla spółek prawa handlowego.Wspólnicy to osoby od wielu lat związane z praktyką biznesu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom precyzyjnie dobranej kadry pracowniczej nasi klienci mają pewność, że ich sprawy finansowe powierzone są najlepszym specjalistom.

 

Dla nas klient jest bardzo ważny ale przede wszystkim zaufanie jakim nas obdarzy. Współpracę realizujemy na zasadach partnerskich i odpowiednim zrozumieniu specyfikacji działalności naszego klienta. Dzięki temu możliwe jest właściwe zorganizowanie prac i dostosowanie rozwiązań do jego wymagań.

Bardzo duży nacisk stawiamy na informatykę czyli stosowanie najwyższej jakości sprzętu. 

Wszystkie programy, na ktorych pracujemy są na bieżaco aktualizowane, nie pracujemy na starych wersjach.

Ponadto to co nas bardzo mocno wyróżnia na rynku to fakt, że codziennie z naszych systemów księgowych sa generowane backupy, a następnie są przechowywane w bezpiecznych 3 miesjach. Ta usługa zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych firm, które tego typu usługi oferują.

Biuro rachunkowe Gdańsk Hejne& Zaremba, Kancelaria Usług Księgowych Gdańsk Hejne & Zaremba zajmuje się dla swoich klientóww takimi zagadnieniami jak:

  1. Księgowośc dla działalnosci gospodarczej, 
  2. księgowość spółki zo.o,
  3. księgowość spólek komandytowych,
  4. księgowość spółek akcyjnych.
Poznaj nas
Poznaj nas

Realizując politykę najwyższej jakości naszych usług korzystamy ze stałego wsparcia merytorycznego doradców podatkowych, radców prawnych, a także ze specjalistami w zakresie szkoleń BHP oraz medycyny pracy.
 

Dogodną lokalizacja i duży parking docenią zarówno klienci z dzielnic położonych niedaleko jak Gdańsk Zaspa, Gdańsk Przymorze, Gdańsk Wrzeszcz i Gdańsk Oliwa, ale również z całego miasta Gdańsk, Gdynia i Sopot.

Biuro rachunkowe Gdańsk, Kancelaria Usług księgowych Gdańsk, księgowa Gdańsk

Żaneta Hejne

Żaneta Hejne

Dariusz Zaremba

Dariusz Zaremba

Żaneta Hejne
Żaneta Hejne
prezes zarządu, właściciel

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji, Zarządzania, Wyższej szkole Sopockiej. Posiada certyfikat księgowy nr 48425/2010 wydany przez Ministra Finansów.

 

Pasjonatka rachunkowości i podatków. Swoje doświadczenie przed założeniem Kancelarii zdobywała w kancelariach podatkowych, następnie w Polskich znanych przedsiębiorstwach typu Allcon Investement , a także w międzynarodowych korporacjach (Radisson Blu) a finalnie w spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Nokaut.pl.

 

Swoją pracę traktuje jak misję. Bo księgowość jak sama mówi to powołanie. Poprzez swoje zaangażowanie chce pomagać przedsiębiorcom w prowadzeniu za nich wszelkich spraw związanych z rozliczaniem z Instytucjami Finansowymi.

 

Cechuje ją upór i zaangażowanie, determinacja oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji czego potwierdzeniem jest udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych.

Dariusz Zaremba
Dariusz Zaremba
Współwłaściciel

Doświadczony menedżer, obecny od 1999 roku w branży internetowej, w obszarze handlu internetowego od 2001 roku. Zdobywał doświadczenie zarówno na poziomie korporacji jak i w startupach.

 

Przez wiele lat odpowiedzialny za strategię i rozwój e-commerce w portalu Wirtualna Polska. Członek Zarządu Nokaut.pl Sp. z o.o. oraz SklepyFirmowe.pl Sp. z o.o. Dyrektor finansowy w Grupa Nokaut S.A., spółce notowanej na GPW.

 

Właściciel i współwłaściciel spółek prawa handlowego stykający się codziennie z różnymi aspektami optymalizacji podatkowej, procesowej oraz biznesowej.

 

H&Z Sp. z o.o. S.K.

ul. Pilotów 19 U 4-5,
80-460 Gdańsk

sekretariat@hejne.pl

58 58 58 913